top of page

AURA SAK C SOLO T

Aura Menteşeli Tek Kapılı İki Duvar Arası Cam Duşakabin

Açıklama

Açılır Kapılarda Yükselen Alçalan Menteşe

HÜPPE Aura’nın açılır kapılı modellerinde yükselen alçalan menteşe özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kapı açılırken hafifçe yükselir, kapanırken ise alçalır. Böylelikle kapı altındaki fitilin aşınmasını önlenirken daha iyi bir su sızdırmazlık da sağlanır.


Yay Şeklinde Krom Kapı Kulbu

Kaliteli, yay şeklinde paslanmaz krom kapı kulbu.


Keder Sistemi

Ayar payı aralığı sayesinde düz olmayan duvarlara çoğunlukla standart ölçülü kabinler monte edilebilir. HÜPPE Keder sistemi ile cam panelleri görünür vida bağlantıları olmadan duvara sabitlenebilmektedir. Mevcut duvar profilinin delinmesi gerekmez. Böylece profildeki olası çizikler ve duş teknesindeki metal talaşlar en başından önlenmektedir.


Güvenlik

6mm kalınlığında tek parça temperli cam kullanılmaktadır.


Anti-Plaque

Standart olarak sunulan Anti-Plaque özelliği, cam yüzeyinde görülmeyen kimyasal bir tabaka meydana getirerek kir ve kirecin yüzeyle temasını engeller. Su itici özelliği sayesinde duş sonrası cam yüzeyinde oluşan su damlacıklarının kolayca uzaklaştırılmasına olanak vererek, cam yüzeyinde kireç ve kir lekelerinin çoğalmasını engeller.


Profil renk seçenekleri

HÜPPE Aura açılır kapılı modellerde mat gümüş, beyaz ve parlak gümüş profil renk seçenekleri sunulurken, kayar kapılı modellerde bu renklere altın ve siyah renk de ilave olmaktadır. Altın veya siyah profil renk seçeneğinde kapı kulpları, menteşeler ve sabitleyiciler altın veya siyah renkte olurken beyaz, mat ve parlak gümüş profil renk seçeneklerinde krom renkte sunulmaktadır.


Cam renk ve desen seçenekleri

Seffaf, extra clear, bronz, füme, bronz reflekte ve füme reflekte cam renklerinin yanında şeffaf cam üzerinde 6 farklı standart veya zevkinize göre seçmiş olduğunuz özel kumlama deseni ile banyonuzu farklılaştırabilirsiniz.

Kategori Fotoğrafları-1.jpg
Benzer Ürünler
bottom of page